Akce ve městě všechny akce

Divadelní restaurace

Dnes: 10:30 – 20:00
  • Pondělí: 10:30 – 20:00
  • Úterý: 10:30 – 20:00
  • Středa: 10:30 – 20:00
  • Čtvrtek: 10:30 – 20:00
  • Pátek: 10:30 – 20:00
  • Sobota: 10:30–20:00
  • Neděle:
  • Divadelní restaurace
  • přidáno: 05.02.2024
    Druh úvazku: HPP, DPP Nástup: ihned
    Kontaktní osoba: Ing. Karin Konzbulová telefon
    Popis pozice:
    • Hledáme nové talentované kolegy/ně do týmu, kteří budou společně s námi sdílet stejnou vášeň pro gastronomii.
    Nabízíme:
    • Zajímavé finanční ohodnocení za perfektně odvedenou práci. Pevná pracovní doba. Přátelská a podporující pracovní atmosféra. Možnost růstu a rozvoje v rámci gastronomie. Stravenkový paušál, osobní ohodnocení, vstup na vybraná divadelní představení zdarma.
    Požadujeme:
    • Znalosti a praxi v přípravě jídel a v oblasti gastronomie. Chuť pracovat.
    Náplň práce:
    • Příprava kvalitních jídel, kreativní přístup k prezentaci pokrmů a chť se stále učit. Schopnost udržovat vysoký standard kvality.