Nejbližší restaurace

Vzdálenost od Aloha Wave Lounge

Aloha Wave Lounge

Dnes: 09:00 – 24:00
  • Pondělí: 09:00 – 24:00
  • Úterý: 09:00 – 24:00
  • Středa: 09:00 – 2:00
  • Čtvrtek: 09:00 – 2:00
  • Pátek: 09:00 – 5:00
  • Sobota: 09:00 – 5:00
  • Neděle: 09:00 – 24:00
  • Aloha Wave Lounge
  • přidáno: 09.09.2022
    Druh úvazku: Brigáda Nástup: Ihned
    Kontaktní osoba: Viktor Kunert telefon
    Popis pozice:
    • Ahoj, do našeho týmu Aloha Baru v centru Prahy přijmeme samostatnou koktejlovou BARMANKU-servírku.
    • Nabízíme: 150,-/ hod + 4% z tržeb plus tips. personální sleva, zdarma snídaně, obědy a další bonusy ... Stabilní, velmi přátelský a sportovně založený kolektiv, a férovost pro nás opravdu není jen slovo.
    • Směny:Sobota/neděle, děnní
    • Požadujeme: praxi v oboru alespoň na pozici servírky, zbytek rádi naučíme, AJ, spolehlivost, zodpovědnost, chuť opravdu pracovat.
    • Pokud si myslíš, že bys k nám mohla zapadnout, líbí se Ti, co nabízíme a splňuješ naše požadavky, napiš nám na info@alohapraha.cz.
    • Víc o nás na fb: Aloha Bar Praha, nebo na ig #alohabarpraha
    Nabízíme:
    • 200,-Kč hodina
    Náplň práce:
    • praxi v oboru alespoň na pozici servírky, zbytek rádi naučíme, AJ, spolehlivost, zodpovědnost, chuť opravdu pracovat.

Nahlásit nepřesné údaje

Vaši informaci ověříme a budeme Vás kontaktovat, pokud nám napíšete svůj e-mail

Chráněno službou reCAPTCHA Ochrana soukromí a Smluvní podmínky

text