Akce ve městě + přidat bezplatně akci

Dnes: 10:30 – 22:00
  • Pondělí: 10:30 – 22:00
  • Úterý: 10:30 – 22:00
  • Středa: 10:30 – 22:00
  • Čtvrtek: 10:30 – 22:00
  • Pátek: 10:30 – 22:00
  • Sobota: 10:30 – 22:00
  • Neděle: 10:30 – 20:00
  • Archa
  • Archa
  • Archa
  • Archa
  • přidáno: 02.08.2021
    Druh úvazku: Hlavní pracovní poměr, plný úvazek Nástup: Ihned
    Kontaktní osoba: Iveta Plesníková telefon
    Popis pozice:
    • Restaurace Archa přijme do svého týmu číšníka/servírku. Práce za barem, příprava nápojů, čepování piva, příprava kávy, obsluha hostů restaurace. Směnost : Krátký/dlouhý týden, 10h směny.
    Nabízíme:
    • Platové ohodnocení od 100 do 160 Kč/hodina + dýška. Pravidelné vzdělávací program, pro zdokonalení všech dovedností v oblasti gastronomie. Zvýhodněné podnikové stravování. Mladý pohodový kolektiv. Příjemné pracovní prostředí.
    Požadujeme:
    • Spolehlivost, pracovitost, široký úsměv a dobrou náladu. Praxe výhodou, znalosti základů obsluhy a etikety.