Nejbližší restaurace

Vzdálenost od Lokálka - vlakové nádraží

Lokálka - vlakové nádraží

Dnes: 07:30–21:00
  • Pondělí: 06:30–21:00
  • Úterý: 06:30–21:00
  • Středa: 06:30–21:00
  • Čtvrtek: 06:30–21:00
  • Pátek: 06:30–21:00
  • Sobota: 07:30–21:00
  • Neděle: 07:30–21:00
  • Lokálka - vlakové nádraží
  • Lokálka - vlakové nádraží
  • Lokálka - vlakové nádraží
Menu: 11:00 – 13:30
Sobota 19.10.2019
  • 1. Výběr ze stálé nabídky
Neděle 20.10.2019
  • 1. Výběr ze stálé nabídky
Pondělí 21.10.2019
  • Pro tento den nebylo zadáno menu.
Úterý 22.10.2019
  • Pro tento den nebylo zadáno menu.
Středa 23.10.2019
  • Pro tento den nebylo zadáno menu.
Čtvrtek 24.10.2019
  • Pro tento den nebylo zadáno menu.
Pátek 25.10.2019
  • Pro tento den nebylo zadáno menu.

Nahlásit nepřesné údaje

Váši informaci ověříme a budeme Vás kontaktovat, pokud nám napíšete svůj e-mail

Nahlásit

text