Nejbližší restaurace

Vzdálenost od Lokálka - vlakové nádraží

Lokálka - vlakové nádraží Břeclav

Lokálka - vlakové nádraží
Lokálka - vlakové nádraží Lokálka - vlakové nádraží Lokálka - vlakové nádraží

Adresa:

Sady 28.října 3491/8A

69002 Břeclav

E-mail:

Telefon: +420725606617

Mobil: +420774831411

Nahlásit neaktuální údaje
Provozní doba:
PO:
06:30–21:00
ÚT:
06:30–21:00
ST:
06:30–21:00
ČT:
06:30–21:00
PÁ:
06:30–21:00
SO:
07:30–21:00
NE:
07:30–21:00
dnes
Menu: 11:00 – 13:30
Neděle 24.3.2019
1.
Výběr ze stálé nabídky
Pondělí 25.3.2019
K polednímu menu polévka zdarma
 
1.
Segedinský guláš speciál,houskový knedlík A 1,3,7,9,10
99 Kč
2.
Smažený hermelín,brambor,tatarka A 3.7.10
99 Kč
3.
Drůbeží játra na šalotce s dušenou rýží A 1
99 Kč
Úterý 26.3.2019
K polednímu menu polévka zdarma
 
1.
Španělský ptáček z vepřového masa, dušená rýže A 1,3
99 Kč
2.
Pečená plec,zelí,knedlík A 1
99 Kč
3.
Zeleninové lečo s klobáskou a vejcem,čerstvý chléb A 1,3,6
99 Kč
Středa 27.3.2019
K polednímu menu polévka zdarma
 
1.
Dušené kuře na bylinkách,rýže,čer.řepa A 1
99 Kč
2.
Vepřové na hříbkách s dijónskou hořčicí,knedlík A 1,10
99 Kč
3.
1/2 Jitrnicový,1/2 jelítkový prejt, dušené zelí, vařený brambor
99 Kč
Čtvrtek 28.3.2019
K polednímu menu polévka zdarma
 
1.
Vepřová kýta na smetaně s houskovým knedlíkem A 1,7
99 Kč
2.
Vepřový plátek přírodní,česnekový brambor,přízdoba
99 Kč
3.
Hrachová kaše s klobáskou,restovanou cibulkou, čerstvý chléb A 1
99 Kč
Pátek 29.3.2019
K polednímu menu polévka zdarma
 
1.
Smažený řízek ,brambor,okurek A 3
99 Kč
2.
Pikantní vepřový flamendr,rýže A 1
99 Kč
3.
Omáčka s fazolových lusků,2 vař.vejce,knedlík A 1,3,7
99 Kč
Sobota 30.3.2019
1.
Výběr ze stálé nabídky