Nejbližší restaurace

Vzdálenost od Lokálka - vlakové nádraží

Lokálka - vlakové nádraží Břeclav

Lokálka - vlakové nádraží
Lokálka - vlakové nádraží Lokálka - vlakové nádraží Lokálka - vlakové nádraží

Adresa:

Sady 28.října 3491/8A

69002 Břeclav

E-mail:

Telefon: +420725606617

Mobil: +420774831411

Nahlásit neaktuální údaje
Provozní doba:
PO:
06:30–21:00
dnes
ÚT:
06:30–21:00
ST:
06:30–21:00
ČT:
06:30–21:00
PÁ:
06:30–21:00
SO:
07:30–21:00
NE:
07:30–21:00
Menu: 11:00 – 13:30
Pondělí 20.5.2019
K polednímu menu polévka zdarma
 
K polednímu menu polévka zdarma
 
1.
Smažený vepřový řízek ,brambor,okurek A 3
110 Kč
2.
Masové kuličky v rajské omáčce,knedlík A 1,3,7
99 Kč
3.
Srbské rizoto,zel.přízdoba A 1
99 Kč
Úterý 21.5.2019
K polednímu menu polévka zdarma
 
1.
Segedínský guláš,houskový knedlík A 1,3
110 Kč
2.
Smažený hermelín,brambor,tatarka A 3,7
99 Kč
3.
Restovaná játra na cibulce,rýže A 1
99 Kč
Středa 22.5.2019
K polednímu menu polévka zdarma
 
1.
Chalupářská šavle,brambor,hořčice A 10
110 Kč
2.
Myslivecká směs s jalovcem , knedlík A 1,3,10
110 Kč
3.
Ostrý fazolový guláš,chléb A 1
99 Kč
Čtvrtek 23.5.2019
K polednímu menu polévka zdarma
 
1.
Kuřecí svíčková,houskový knedlík A 1,7,9
110 Kč
2.
Vepřový plátek přírodní,česnekový brambor,přízdoba
99 Kč
3.
Zeleninové lečo s klobáskou a vejcem,čerstvý chléb A 1,3,6
99 Kč
Pátek 24.5.2019
K polednímu menu polévka zdarma
 
1.
Marinovaná krkovička,brambor A 10
110 Kč
2.
Vepřové na hříbkách,knedlík A 1
99 Kč
3.
Plněné bramborové knedlíky,zelí,cibulka A 1,3
99 Kč
Sobota 25.5.2019
1.
Výběr ze stálé nabídky
Neděle 26.5.2019
1.
Výběr ze stálé nabídky