Nejbližší restaurace

Vzdálenost od Lokálka - vlakové nádraží

Lokálka - vlakové nádraží

Dnes: 06:30–21:00
  • Pondělí: 06:30–21:00
  • Úterý: 06:30–21:00
  • Středa: 06:30–21:00
  • Čtvrtek: 06:30–21:00
  • Pátek: 06:30–21:00
  • Sobota: 07:30–21:00
  • Neděle: 07:30–21:00
  • Lokálka - vlakové nádraží
  • Lokálka - vlakové nádraží
  • Lokálka - vlakové nádraží
Menu: 11:00 – 13:30
Středa 17.7.2019
  • K polednímu menu polévka zdarma
  • 1. Pečená krkovička,zelí,knedlík
    110 Kč
  • 2. Jitrnicový prejt, zelí,brambor
    99 Kč
  • 3. Dušený špenát,brambor 2 vař.vejce
    99 Kč
Čtvrtek 18.7.2019
  • K polednímu menu polévka zdarma
  • 1. Vepřový řízek,vařený brambor,přízdoba
    110 Kč
  • 2. Plněný paprikový lusk,rajská omáčka,knedlík
    99 Kč
  • 3. Jemné masové rizoto, sýr, okurka
    99 Kč
Pátek 19.7.2019
  • K polednímu menu polévka zdarma
  • 1. Španělský ptáček,rýže,okurek
    110 Kč
  • 2. Smažený sýr, vařené brambory, tatarská omáčka
    99 Kč
  • 3. Hrachová kaše s cibulkou, opečená klobáska,chléb, okurek
    99 Kč
Sobota 20.7.2019
  • 1. Výběr ze stálé nabídky
Neděle 21.7.2019
  • 1. Výběr ze stálé nabídky
Pondělí 22.7.2019
  • Pro tento den nebylo zadáno menu.
Úterý 23.7.2019
  • Pro tento den nebylo zadáno menu.

Nahlásit nepřesné údaje

Váši informaci ověříme a budeme Vás kontaktovat, pokud nám napíšete svůj e-mail

Nahlásit

text