Akce ve městě + přidat bezplatně akci

Staročeská krčma

Dnes: 11:00 – 22:00
  • Pondělí: 11:00 – 22:00
  • Úterý: 11:00 – 22:00
  • Středa: 11:00 – 22:00
  • Čtvrtek: 11:00 – 22:00
  • Pátek: 11:00 – 22:00
  • Sobota: 11:00 – 22:00
  • Neděle: 11:00 – 22:00
  • Staročeská krčma
  • Druh úvazku: Možnost práce na plný nebo zkrácený úvazek Nástup: Ihned
    Kontaktní osoba: Martin Fořt telefon
    Popis pozice:
    • Pro oblíbenou restauraci STAROČESKÁ KRČMA v pražské Bubenči, hledáme posilu na pozici samostatného kuchaře.
    Nabízíme:
    • · Zajímavé platové ohodnocení 30 000 – 40 000 Kč
    • · Zaměstnanecké stravování zdarma
    • · Práci v přátelském kolektivu
    • · Možnost profesního a osobního růstu
    • · Práci v restauraci s dlouholetou tradicí
    • · Vhodné i pro absolventa, kterého rádi zaučíme
    Požadujeme:
    • · Praxe na obdobné pozici nebo vyučení v oboru výhodou
    • · Schopnost týmové práce
    • · Kreativitu
    • · Chuť učit se novým věcem
    • · Zodpovědný přístup k práci
    Náplň práce:
    • Tvým úkolem bude připravovat teplé a studené pokrmy ve staročeském i moderním kabátě.
    • Budeš vydávat pokrmy pro konzumaci na místě i výdej s sebou, dále dohlížet na skladování potravin a sledovat lhůty trvanlivosti.
    • Svou kreativitu můžeš uplatnit při tvorbě stálého i denního menu.
    • Především ale budeš přispívat k tomu, aby se u nás hosté cítili dobře a měli chuť se k nám vracet.