Nejbližší restaurace

Vzdálenost od Ellas Burger

Ellas Burger

Dnes: 11:00 – 21:00
  • Pondělí: 11:00 – 21:00
  • Úterý: 11:00 – 21:00
  • Středa: 11:00 – 21:00
  • Čtvrtek: 11:00 – 21:00
  • Pátek: 11:00 – 21:00
  • Sobota: 11:00 – 21:00
  • Neděle: 11:00 – 20:30
  • Ellas Burger
  • přidáno: 27.03.2024
    Druh úvazku: HPP/DPP/dohodou Nástup: ihned/dohodou
    Kontaktní osoba: telefon
    Popis pozice:
    • Přijmeme pomocnou kuchařku / pomocného kuchaře. Zkrácený úvazek, hlavní úvazek. Ranní / odpolední / víkendy.
    Nabízíme:
    • 1. Zdarma stravování v Ella's burger a pizza.
    • 2. Mzda dle úvazku až 25 tisíc měsíčně ihned při nástupu. Postupně se plat navyšuje dle délky pracovního úvazku a vaší loajalitě k firmě.
    Požadujeme:
    • 1. spolehlivost
    • 2. pracovitost
    • 3. slušné vystupování (jste v otevřené kuchyni).
    • 4. loajalitu k firmě
    Náplň práce:
    • Příprava surovin, krájení zeleniny, mletí masa, během obědů a večeří by jste měla / měl být po ruce hlavnímu kuchaři, zejména jako obsluha fritézy, dále zajišťovat úklid po směně.