Akce ve městě + přidat bezplatně akci

Restaurace MAITREA

Dnes: 11:30–22:30
  • Pondělí: 11:30–22:30
  • Úterý: 11:30–22:30
  • Středa: 11:30–22:30
  • Čtvrtek: 11:30–22:30
  • Pátek: 11:30–22:30
  • Sobota: 12:00–22:30
  • Neděle: 12:00–22:00
  • Restaurace MAITREA
  • přidáno: 29.09.2021
    Druh úvazku: plný Nástup: říjen
    Kontaktní osoba: Lenka Verzichová telefon
    Popis pozice:
    • Do našeho týmu vegetariánské restaurace hledáme managera restaurace. Důležité jsou nejen zkušenosti z restaurace, ale i zájem o celostní osobní rozvoj.
    • Manažer by měl být schopen otevřeně a s citem komunikovat jak se zaměstnanci, tak se zákazníky. Věříme totiž, že svým přístupem spoluvytváří atmosféru celé restaurace.
    Nabízíme:
    • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
    • směny krátký-dlouhý týden (10:00-23:00)
    • jídlo a pití během směny zdarma nebo za personální ceny
    • 30 000 - 63 000 Kč/měsíc
    • předpokládaný nástup říjen 2021
    Požadujeme:
    • komunikativní extrovert se smyslem pro humor
    • zodpovědný leader
    • samostatnost i schopnost spolupráce s vedením restaurace
    • vstřícnost a komunikační dovednosti
    • zkušenosti z provozu restaurace
    • schopnost rychlého rozhodování a řešení náročných situací
    • organizační schopnosti a inovativnost
    • komunikativní angličtinu
    • flexibilitu
    Náplň práce:
    • vedení týmu a týmová spolupráce
    • bavit hosty a laskavě s nimi komunikovat
    • zodpovědnost za chod a kvalitu služeb restaurace
    • kontrola práce obsluhy i baru
    • pomáhat udržet harmonické vztahy mezi placem a kuchyní
    • spolupráce na skladovém hospodářství a rozpisu směn personálu