Nejbližší restaurace

Vzdálenost od Élite Garden Restaurant

Élite Garden Restaurant

Dnes: 07:00 – 15:00
  • Pondělí: 07:00 – 15:00
  • Úterý: 07:00 – 15:00
  • Středa: 07:00 – 15:00
  • Čtvrtek: 07:00 – 15:00
  • Pátek: 07:00 – 15:00
  • Sobota:
  • Neděle:
  • Élite Garden Restaurant
  • přidáno: 12.09.2022
    Druh úvazku: HPP Nástup: Ihned
    Kontaktní osoba: Gabriela Naumovská telefon
    Popis pozice:
    • Chceš být součástí týmu restaurace s rodinnou atmosférou?
    • Jsi kreativní a rád/a bys dostal/a prostor k seberealizaci?
    • Élite Garden Restaurant je správnou volbou!
    • Restaurace Élite Garden hledá vhodné uchazeče/ky na pozici KUCHAŘ/KA na hlavní pracovní poměr pro Á la carte provoz.
    • Nabízíme práci v přátelském pracovním prostředí s rodinnou atmosférou, 12hodinové směny (systém „krátký + dlouhý týden“) a velmi dobrou dopravní dostupnost – v centru Prahy, 2 min. od metra Národní třída.
    • Restaurace Élite Garden se zaměřuje na českou gastronomii s přihlédnutím na trendy zdravé výživy.
    Nabízíme:
    • - přátelské a příjemné pracovní prostředí
    • - skvělou dopravní dostupnost
    • - měsíční odměny dle počtu směn a akcí
    • - stabilní zázemí velké investiční a hotelové společnosti
    • - možnost kariérního růstu v rámci celé společnosti
    • - personální stravování
    • - práce po celý rok
    • - multisportku za zvýhodněnou cenu
    • - 50% slevu v restauracích Le Hotels
    • - kurzy dalšího vzdělávání v oboru
    • - další benefity po 1 roce u společnosti
    • Hotel si vyhrazuje právo odpovědět pouze zájemcům, kteří budou vybráni k osobním pohovorům. Ostatním účastníkům děkujeme.
    Požadujeme:
    • - spolehlivost, samostatnost a loajalitu
    • - ochotu učit se novým věcem, týmového ducha
    • - vzdělání či praxi v oboru
    • - zájem o nové trendy v rámci gastronomie
  • Druh úvazku: HPP Nástup: IHNED
    • Do provozu restaurace ELITE GARDEN, která je součástí 4* hotelu Élite na Praze 1 přijmeme nového kolegu!
    • Hledáš práci jako číšník / servírka v centru Prahy?
    • Hledáš prostor pro seberealizaci, baví tě práce s lidmi a dáváš přednost menšímu podniku s rodinnou atmosférou?
    • Máš angličtinu na komunikativní úrovni a gastronomie ti není cizí?
    • Pak máme práci přímo pro Tebe, a to v prosperující společnosti nabízející odpovídající fiannční ohodnocení a férový přístup!
    • Práce na HPP, smlouva na dobu neurčitou, směnný provoz.
    • NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.
    Nabízíme:
    Požadujeme:
    • - ochotu a nadšení pro práci v gastronomii, svědomitost, zodpovědnost
    • - komunikativní znalost angličtiny podmínkou
    • - kolegu uznávajícího týmové hodnoty
    • - znalosti z oblasti gastronomie a pohostinství
    • - schopnost a ochota převzít zodpovědnost za chod směny

Nahlásit nepřesné údaje

Vaši informaci ověříme a budeme Vás kontaktovat, pokud nám napíšete svůj e-mail

Chráněno službou reCAPTCHA Ochrana soukromí a Smluvní podmínky

text