Akce ve městě + přidat bezplatně akci

Bistro&Café Grandior

Dnes: 11:30 – 22:30
  • Pondělí: 11:30 – 22:30
  • Úterý: 11:30 – 22:30
  • Středa: 11:30 – 22:30
  • Čtvrtek: 11:30 – 22:30
  • Pátek: 11:30 – 22:30
  • Sobota: 11:00 – 22:30
  • Neděle: 11:00 – 22:30
  • Bistro&Café Grandior
  • Druh úvazku: Hlavní pracovní poměr Nástup: Dohodou, Ihned
    Kontaktní osoba: Jiří Vyšata telefon
    Popis pozice:
    • Bistro & Café Grandior , který je součástí 5* hotelu Grandior v centru Prahy, hledá uchazeče na pozici Číšník - Servírka pro a la carte, se znalostí gastronomických pravidel a předchozí zkušeností. Znalost ČJ a AJ podmínkou.
    Nabízíme:
    • - práce ve stálém kolektivu
    • - stabilní práce po celý rok
    • - dobrá dopravní dostupnost
    • - možnost rozvoje profesních a jazykových dovedností v rámci hotelnictví a cest.ruchu
    • - uplatnění osobních zkušeností a dovedností v praxi
    • - možnost kariérního postupu v rámci celé společnosti Le Hotels
    • - stabilní zázemí velké investiční a hotelové společnosti
    • - personální stravování za zvýhodněnou cenu
    • - karta Multisport za zvýhodněnou cenu
    • - 50% sleva ve všech restauracích Le Hotels
    • - kurzy dalšího vzdělávání v oboru
    • - motivační složka ke hrubé mzdě (tipy, servis charge atp.)
    • - další benefity po 1 roce u společnost
    Požadujeme:
    • - ochotu a nadšení pro službu, svědomitost, zodpovědnost
    • - komunikativní znalost angličtiny podmínkou
    • - znalosti z oblasti gastronomie a pohostinství