Akce ve městě + přidat bezplatně akci

Bistro&Café Grandior

Dnes: 11:30 – 22:30
  • Pondělí: 11:30 – 22:30
  • Úterý: 11:30 – 22:30
  • Středa: 11:30 – 22:30
  • Čtvrtek: 11:30 – 22:30
  • Pátek: 11:30 – 22:30
  • Sobota: 11:00 – 22:30
  • Neděle: 11:00 – 22:30
  • Bistro&Café Grandior
  • Druh úvazku: HPP Nástup: Ihned
    Kontaktní osoba: Jiří Vyšata telefon
    Popis pozice:
    • Do hotelu 5* Grandior na Praze 1 hledáme nového kolegu do týmu banketů.
    • Pozice je vhodná spíše pro muže, pro absolventy a kandidáty se zájmem o hotelový provoz - vše rádi zaškolíme.
    • Požadujeme základní AJ, fyzickou zdatnost, zájem o audio, video techniku.
    • Nástup možný IHNED, jakimile se oťukneme při osobním pohovoru.
    Nabízíme:
    • - přátelské a příjemné pracovní prostředí
    • - dobrou dopravní dostupnost
    • - měsíční odměny dle počtu směn a akcí
    • - stabilní zázemí velké investiční a hotelové společnosti
    • - možnost kariérního růstu v rámci celé společnosti
    • - personální stravování
    • - práce po celý rok
    • - multisportku za zvýhodněnou cenu
    • - 50% slevu v restauracích Le Hotels
    • - kurzy dalšího vzdělávání v oboru
    • - další benefity po 1 roce u společnosti
    • Hotel si vyhrazuje právo odpovědět pouze zájemcům, kteří budou vybráni k osobním pohovorům. Ostatním účastníkům děkujeme.
    Požadujeme:
    • - praxe na odd. F&B nebo z hotelového A banketového provozu výhodou
    • - pečlivost a smysl pro detail
    • - fyzická zdatnost
    • - znalosti z oblasti AV, gastronomie, pohostinství výhodou