Akce ve městě + přidat bezplatně akci

Pivovarský klub Benedict

Dnes: 11:00–23:30
  • Pondělí: 11:00–23:30
  • Úterý: 11:00–23:30
  • Středa: 11:00–23:30
  • Čtvrtek: 11:00–23:30
  • Pátek: 11:00–23:30
  • Sobota: 11:00–23:30
  • Neděle: 12:00–22:00
  • Pivovarský klub Benedict
  • přidáno: 16.11.2022
    Druh úvazku: Plný úvazek, směny dle dohody Nástup: Ihned
    Kontaktní osoba: Karel Nečada telefon
    Popis pozice:
    • Rádi vezmeme do party šikovné a spolehlivé lidi se zájmem poskytovat kvalitní servis! My na oplátku poskytujeme férovost a vstřícnost.
    • - výčepní, který/á zvládne pečovat o 6, respektive 8 druhů piva
    • - obsluhu, která dokáže doporučit piva z měnící se nabídky, dorozumí se nějak anglicky a hodně se usmívá
    • - plat přes 40 tis čistého
    • Veškeré detaily jsme sepsali na https://pivo-klub.cz/kariera.html
    • 🍺Těšíme se, až si společně ťukneme!
    • Pošlete nám v případě zájmu, prosím, CV nebo dopis se zkušenostmi na karel.necada@pivo-klub.cz, 605 144 568