Akce ve městě + přidat bezplatně akci

Teplá Kačka

Dnes: 11:00 – 22:00
  • Pondělí:
  • Úterý: 11:00 – 22:00
  • Středa: 11:00 – 22:00
  • Čtvrtek: 11:00 – 22:00
  • Pátek: 11:00 – 22:00
  • Sobota: 11:00 – 22:00
  • Neděle:
  • Teplá Kačka
  • přidáno: 02.11.2022
    Druh úvazku: HPP, DPP Nástup: ihned
    Kontaktní osoba: Ilona Volfová telefon
    Popis pozice:
    • Chcete se stát součástí sehraného týmu v bistru Teplá kačka bistro & shop? Neváhejte ani minutu, právě hledáme kolegu/kolegyni na pozici Kuchař/ka, nebo pomocného Kuchaře/řku.
    Nabízíme:
    • Práci v kolektivu zodpovědných a milých kolegů, které spojuje aktivní přístup v budování dobré pověsti bistra. Spravedlivý a organizovaný přístup nadřízených, kteří pracují s teamem.
    • Férové finanční ohodnocení dle praxe, které pravidelně navyšujeme.
    • Plný úvazek HPP nebo DPP. Dovolená 4 týdny, proplacené svátky a nemocenská.
    • Jídlo a pití během směny zdarma.
    • Práce v čistém a hezkém prostředí, úklid kuchyně nedělá kuchařský personál.
    Požadujeme:
    • Smysl pro systém a rychlost - samostatnost a organizovanost po důkladném zaučení - plnění nastavených, fungujících procesů.
    Náplň práce:
    • VÝDEJ poledního nebo večerního menu (práce ½ dne,9:00-15:00 nebo 15:00-22:00) nebo CD, ve spolupráci s pomocnými kuchaři.