Akce ve městě + přidat bezplatně akci

Uááá Beer Restaurant

Dnes: 11:00 – 24:00
  • Pondělí: 11:00 – 23:00
  • Úterý: 11:00 – 23:00
  • Středa: 11:00 – 24:00
  • Čtvrtek: 11:00 – 24:00
  • Pátek: 11:00 – 24:00
  • Sobota: 11:00 – 24:00
  • Neděle: ––––––––––
  • Uááá Beer Restaurant
  • přidáno: 22.01.2024
    Druh úvazku: Plný-Částečný-Brygáda Nástup: Ihned
    Kontaktní osoba: Uááá Beer Restaurant Martin Suchý telefon
    Popis pozice:
    • Číšník-Servírka
    • Barman- Barmanka
    Nabízíme:
    • Pro bližší info. volejte 606 448375.
    • Flexibilní rozložení směn, jídlo a pití na pracovišti zdarma, rodinné benefity, prémie za nadstandardní výkon, dýška, firemní outfit.
    Požadujeme:
    • Samostatnost, bezúhonnost, AJ -min.základní, orientace v pokladním systému, inventury, loajalita.
    Náplň práce:
    • Kvalitní čepování piva, orientace na zákazníka, Denní menu, ala card, míchané nápoje, káva, znalost trendů a sortimentu. Vlastní invence.