Nejbližší restaurace

Vzdálenost od Pivnice Na Střelnici

Pivnice Na Střelnici

Dnes: 11:00 – 0:00
  • Pondělí: 11:00 – 0:00
  • Úterý: 11:00 – 0:00
  • Středa: 11:00 – 0:00
  • Čtvrtek: 11:00 – 0:00
  • Pátek: 11:00 – 2:00
  • Sobota: 14:00 – 2:00
  • Neděle: 14:00 – 23:00
  • Pivnice Na Střelnici
  • přidáno: 04.04.2024
    Druh úvazku: Hlavní pracovní poměr Nástup: ihned
    Kontaktní osoba: František Bidrman telefon
    Popis pozice:
    • Obsluha v pivnici
    Nabízíme:
    • Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, půlroční prémie, zaměstnanecké stravování, slevový program pro zaměstnance, zázemí stabilního zaměstnavatele a práci v příjemném prostředí zrekonstruované rakovnické pivnice. Pracovní režim krátký/dlouhý týden.
    Požadujeme:
    • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a příjemné vystupování. Praxe v oboru není podmínkou, rádi Vás zaškolíme.
    Náplň práce:
    • Obsluha hostů v pivnici - příjem objednávek, roznos jídel, příprava a roznos nápojů, kasírování

Nahlásit nepřesné údaje

Vaši informaci ověříme a budeme Vás kontaktovat, pokud nám napíšete svůj e-mail

Chráněno službou reCAPTCHA
Ochrana soukromí a Smluvní podmínky

text