Restaurace aktuálně umožňují výdej jídla s sebou, rozvoz jídla či donášku jídla. Podpořte své oblíbené podniky v této nelehké době.

Výhody portálu Meníčka.cz

Nejlevnější marketingový nástroj

Vystupování na portále www.menicka.cz je jedním z nejlevnějších marketingových nástrojů, sloužící k Vaší podpoře prodeje. U ostatních forem propagace musíte hledat své cílové publikum. U nás hledat nemusíte. Máte zde účinný nástroj, jak pracovat se svými klienty a současné též klienty Vašich konkurentů. Meníčka.cz jsou levnější, než běžné formy propagace, jako jsou letáky, rádio, billboardy či vlastní webová prezentace.

 • menicka.cz vs. leták
  Průměrná cena jednoho letáku je 0,50 kč / přičemž míra úspěchu letákové kampaně je 20-30%. Musíte složitě hledat svou cílovou skupinu. U nás hledat nemusíte.
 • menicka.cz vs. rádio
  Průměrná cena výroby rádiového spotu stojí cca 1 000 kč, přičemž měsíční inzerce stojí cca 3000 kč, dle míry četnosti spotu. Složitě zde hledáte svou cílovou skupinu. U nás hledat nemusíte.
 • menicka.cz vs. billboard
  Průměrná cena billboardové reklamy je 5000 - 25 000 kč za měsíc. Výroba stojí cca 1500 Kč. Složitě zde hledáte svou cílovou skupinu. U nás hledat nemusíte.
 • menicka.cz vs. web
  Průměrná cena za doménové jméno je 200 kč / rok a za hosting 1000 kč / rok, tzn. nezbytnosti, aby stránky běžely. Navíc je nutné počítat s výrobou stránek a promo kampaní aby o stránkách lidé věděli. Nás navštěvují strávníci, kteří navštěvují vaši konkurenci, proto máte jedinečnou příležitost je zaujmout. U nás cílovou skupinu hledat nemusíte.
 • menicka.cz vs. facebook
  Denní menu se zobrazí 100% uživatelům při výběru daného města. Míra zobrazení na Facebooku se pohybuje přibližně kolem 10%.