Akce ve městě + přidat bezplatně akci

Dnes: 11:00 – 22:00
  • Pondělí: 11:00 – 22:00
  • Úterý: 11:00 – 22:00
  • Středa: 11:00 – 22:00
  • Čtvrtek: 11:00 – 22:00
  • Pátek: 11:00 – 23:00
  • Sobota: 11:00 – 23:00
  • Neděle: 11:00 – 20:00
  • U Svatého Jana
  • přidáno: 17.04.2024
    Druh úvazku: HPP Nástup: Ihned / dle dohody
    Kontaktní osoba: U Svatého Jana telefon
    Popis pozice:
    • Do našeho penzionu přijmeme recepční. Co požadujeme? Aktivní znalost angličtiny + další jazyk výhodou, praxe v oboru, ale i šikovný absolvent střední školy je vítán, příjemné vystupování, samostatnost a nové nápady výhodou.
    Nabízíme:
    • Práci v příjemném kolektivu a rodinném prostředí, příspěvek na stravování a ošacení, roční odměny, dovolená, pravidelné směny.