Nejbližší restaurace

Vzdálenost od Restaurace Starý Knor

Restaurace Starý Knor

Dnes: 11:00 – 24:00
  • Pondělí: 10:00 – 23:00
  • Úterý: 10:00 – 23:00
  • Středa: 10:00 – 23:00
  • Čtvrtek: 10:00 – 23:00
  • Pátek: 10:00 – 24:00
  • Sobota: 11:00 – 24:00
  • Neděle: 11:00 – 22:00
  • Restaurace Starý Knor
  • přidáno: 01.08.2021
    Druh úvazku: HPP Nástup: ihned
    Kontaktní osoba: Jaroslav Dostálek telefon
    Popis pozice:
    • Do stylově zavedené restaurace s dlouholetou tradicí ve Šternberku přijmeme samostatného kuchaře/kuchařku na hlavní pracovní poměr.
    Nabízíme:
    • Nabízíme výborné platové ohodnocení: 150,- -170,-/hod (čistého) Výše hodinové mzdy se odráží na kvalitě odvedené práce.
    Požadujeme:
    • Spolehlivost, samostatnost, praxe v oboru.
    Náplň práce:
    • Práce obsahuje příprava a výdej hotových jídel cca do 14:00 odpoledne pak příprava minutkových jídel a specialit.

Nahlásit nepřesné údaje

Vaši informaci ověříme a budeme Vás kontaktovat, pokud nám napíšete svůj e-mail

Chráněno službou reCAPTCHA Ochrana soukromí a Smluvní podmínky

text