Akce ve městě + přidat bezplatně akci

Restaurace Tiskárna

Dnes: 11:00 – 23:00
  • Pondělí: 11:00 – 23:00
  • Úterý: 11:00 – 23:00
  • Středa: 11:00 – 23:00
  • Čtvrtek: 11:00 – 23:00
  • Pátek: 11:00 – 23:00
  • Sobota: 12:00 – 23:00
  • Neděle: 12:00 – 23:00
  • Restaurace Tiskárna
  • přidáno: 09.04.2024
    Druh úvazku: HPP Nástup: Ihned / dle dohody
    Kontaktní osoba: Restaurace Tiskárna telefon
    Popis pozice:
    • Do našeho přátelského kolektivu hledáme novou posilu!
    • Nadšence / nadšenkyni pro gastro s tuhým kořínkem.
    • Parťáka / parťačku do nepohody. Nebudeme ti lhát, vysoké nasazení je třeba.
    • Spolehlivost. Nemůže se stát, že v tom kolegové zůstanou sami.
    • Schopnost učit se. Máme skvělé šéfkuchaře, od kterých je radost se učit.
    • Očekáváme zdravý rozum a samostatnost.
    • Týmového ducha, s kolegy budete trávit hodně společného času.
    Nabízíme:
    • Čistý plat 50 000 Kč (HPP).
    • Placenou dovolenou.
    • Práci v moderním a zavedeném provozu. V gastronomii se pohybujeme již více jak 23 let.
    • Personální stravu a pití po celý den práce.
    • Slevu ve všech našich podnicích.
    • Stabilní kolektiv a vstřícné vedení.
    • Prostor pro růst, každý nápad je vítán.
    • Ve volnu si budete moci protáhnout tělo díky placené Multisportce.
    Náplň práce:
    • Přípravu teplých i studených pokrmů dle pokynů šéfkuchařů.
    • Zodpovědnost za dodržení určených receptur.
    • Zodpovědnost za kvalitu odvedené přípravy. Kvalita je u nás na prvním místě, pracujeme jen s těmi nejlepšími surovinami a záleží nám na spokojenosti zákazníků.
    • Nutnost táhnout za jeden provaz.
    • Zajišťování a dodržování všech hygienických a jiných předpisů.

Nahlásit nepřesné údaje

Vaši informaci ověříme a budeme Vás kontaktovat, pokud nám napíšete svůj e-mail

Chráněno službou reCAPTCHA
Ochrana soukromí a Smluvní podmínky

text