Akce ve městě + přidat bezplatně akci

Dnes: 11:00 – 19:00
  • Pondělí: ZAVŘENO
  • Úterý: 11:00 – 19:00
  • Středa: 11:00 – 19:00
  • Čtvrtek: 11:00 – 19:00
  • Pátek: 11:00 – 20:00
  • Sobota: 11:00 – 20:00
  • Neděle: 11:00 – 19:00
  • Koliba Pod Horů
  • přidáno: 22.04.2024
    Druh úvazku: Plný Nástup: 1.5
    Kontaktní osoba: Martin Ondruch telefon
    Popis pozice:
    • Dobrý den,
    • do našeho rodinného podniku Koliba Pod Horů, hledáme šikovného člověka do kuchyně na pozici Kuchař/Kuchařka. Baví Tě tradiční česká kuchyně v moderním podání? Chtěl by jsi pracovat v krásném prostředí Beskyd v nové moderní kuchyni s dlouholetou tradicí a stabilním zázemím? Vaření není jen Tvým koníčkem, ale i profesí? Tak jsi na správném místě!
    • www.kolibapodhoru.cz
    • Plat: Dle zkušenosti a praxe.
    Nabízíme:
    • Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe.
    • Bonusy a benefity, které Ti vykouzlí úsměv na tváři.
    • Růst v kuchařském umění, bez strachu experimentovat.
    • Práci tam, kde kreativita a káva tečou proudem.
    • Prostor pro vlastní nápady a seberealizaci.
    • Práci ve stabilním zázemí rodinného podniku.
    • Nová kuchyně s moderním zařízením.
    • Individuální přístup.
    • Práce na HPP.
    Požadujeme:
    • Zkušenosti v kuchyni? To je skvělé! Ale hledáme hlavně chuť tvořit a učit se.
    • Hledáme týmového ducha s chladnou hlavou, i když je v kuchyni horko.
    • Vášeň pro gastronomii, která je nakažlivá.
    • Důležitá je schopnost práce pod tlakem.
    • Samostatnost a flexibilitu.
    • Pozitivní přístup k práci.
    • Praxi a vyučení v oboru, schopnost vést/řídit výdej a organizovat práci.
    • Dodržování HACCP (čistota a pořádek).
    • Seriózní jednání.
    Náplň práce:
    • Veškerá práce související s chodem teplé kuchyně
    • - příprava minutkové a tradiční české kuchyně, snídaní, příprava pokrmů na nejrůznější akce typu oslavy, svatby apod.
    • - Směny krátký a dlouhý týden