Nejbližší restaurace

Vzdálenost od Hospoda "na Růžku"

Hospoda "na Růžku"

Dnes: 11:00 – 23:00
  • Pondělí: 11:00 – 22:00
  • Úterý: 11:00 – 22:00
  • Středa: 11:00 – 22:00
  • Čtvrtek: 11:00 – 22:00
  • Pátek: 11:00 – 23:00
  • Sobota: 11:30 – 23:00
  • Neděle: 11:30 – 21:00
  • Hospoda "na Růžku"
  • Druh úvazku: hlavní pracovní poměr - plný úvazek Nástup: ihned
    Kontaktní osoba: Kulka Jiří telefon
    Popis pozice:
    • Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti? Clarion Grandhotel Zlatý Lev, který patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici číšník/servírka pro novou SVIJANSKOU HOSPODU „Na Růžku“.
    Nabízíme:
    • možnost profesního růstu v rámci společnosti CPI Hotels, a.s.
    • - systém zaměstnaneckých benefitů (karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce, možnost cestovat v síti hotelů společnosti zdarma, zvýhodněné zaměstnanecké stravování)
    • - příjemné pracovní prostředí
    • - mzda dohodou
    Požadujeme:
    • vyučení nebo praxe v oboru výhodou
    • znalost AJ, další světové jazyky výhodou
    • komunikativní osobnost s příjemným vystupováním
    • vstřícný přístup ke klientovi
    • kladný přístup k práci
    • teamového ducha
    • spolehlivost, samostatnost
  • Druh úvazku: Hlavní pracovní poměr - možnost i zkráceného úvazku 6h Nástup: ihned
    • Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti? Clarion Grandhotel Zlatý Lev****, který patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, hledá vhodné kandidáty na pozici Číšník/servírka a Číšník/servírka-snídaňová
    Nabízíme:
    • - možnost profesního růstu v rámci společnosti CPI Hotels, a.s.
    Požadujeme:
    • - vyučení nebo praxe v oboru
    • - praxe v oboru výhodou
    • - znalost AJ, další světové jazyky výhodou
    • - komunikativní osobnost s příjemným vystupováním
    • - vstřícný přístup ke klientovi
    • - kladný přístup k práci
    • - teamového ducha
    • - spolehlivost, samostatnost

Nahlásit nepřesné údaje

Vaši informaci ověříme a budeme Vás kontaktovat, pokud nám napíšete svůj e-mail

Chráněno službou reCAPTCHA Ochrana soukromí a Smluvní podmínky

text