Akce ve městě + přidat bezplatně akci

Krystal Mozaika Bistro

Dnes: 10:00 – 23:00
  • Pondělí: 10:00 – 23:00
  • Úterý: 10:00 – 23:00
  • Středa: 10:00 – 23:00
  • Čtvrtek: 10:00 – 23:00
  • Pátek: 10:00 – 23:00
  • Sobota: 12:00 – 23:00
  • Neděle: 12:00–23:00
  • Krystal Mozaika Bistro
  • přidáno: 19.04.2024
    Druh úvazku: HPP Nástup: Ihned / dle dohody
    Kontaktní osoba: Krystal Mozaika Bistro telefon
    Popis pozice:
    • Do našeho přátelského kolektivu hledáme novou posilu!
    Nabízíme:
    • odpovídající hodinovku + tipy
    • stravování na pracovišti
    • 50% slevu na konzumaci pro tebe a tvé blízké
    • slevovou kartu do našeho partnerského podniku Automat Matuška
    Požadujeme:
    • jsi pozitivní, usmíváš se na svět, zákazníky i kolegy ...This is a must!
    • odpoveď "Tohle nemám v popisu práce" nemáš ve svém slovníku
    • domluvíš se česky a minimálně anglicky
    • máš zájem o klasickou i moderní mixologii, rád/a zkoušíš nové kombinace, chutě a postupy, budeš se společně zejména s kolegou Michalem rád/a podílet na celkovém progresu naší napojové nabídky
    • nebojíš se zvednout telefon, přijmout rezervaci
    • netaháš si práci domů a zábavu do práce
    • atmosféra Karlína ti není cizí ...aneb jak se na tunelu ze Žižkova píše: "neboj"
    • jsi týmový hráč ...nebude ti vadit občas vyběhnout na plac, když bude třeba