Nejbližší restaurace

Vzdálenost od Nový Rybník

Nový Rybník

Dnes: 11:00 – 21:00
  • Pondělí: 11:00 – 22:00
  • Úterý: 11:00 – 22:00
  • Středa: 11:00 – 22:00
  • Čtvrtek: 11:00 – 22:00
  • Pátek: 11:00 – 24:00
  • Sobota: 11:00 – 24:00
  • Neděle: 11:00 – 21:00
  • Nový Rybník
  • přidáno: 09.04.2024
    Druh úvazku: zkrácený Nástup: Ihned/ dle dohody
    Kontaktní osoba: Nový Rybník telefon
    Popis pozice:
    • Potřebujeme pravidelnou pomocnou sílu na myčce nádobí! Nabízíme 7-10 směn v měsíci po dobu 12 hodin s flexibilním rozpisem směn dle vaší domluvy.
  • přidáno: 15.03.2024
    Druh úvazku: HPP Nástup: Ihned / dle dohody
    • Sháníme nového číšníka/servírku do našeho týmu!🍻
    • Co požadujeme? Schopnost pracovat v krátkém a dlouhém týdnu, spolehlivost, zájem o gastronomii, učenlivost a komunikativnost.
    • Pokud tě zajímá více informací, napiš nám na email penzion@novyrybnik.com nebo volej na číslo +420 732 223 621.
    • Budeme se těšit na tvou zprávu!

Nahlásit nepřesné údaje

Vaši informaci ověříme a budeme Vás kontaktovat, pokud nám napíšete svůj e-mail

Chráněno službou reCAPTCHA
Ochrana soukromí a Smluvní podmínky

text