Nejbližší restaurace

Vzdálenost od Restaurace na vlakovém nádraží

Restaurace na vlakovém nádraží

Dnes: 7:00 – 15:00
  • Pondělí: 7:00 – 15:00
  • Úterý: 7:00 – 15:00
  • Středa: 7:00 – 15:00
  • Čtvrtek: 7:00 – 15:00
  • Pátek: 7:00 – 15:00
  • Sobota: 7:00 –14:00
  • Neděle: 7:00 – 14:00
  • Restaurace na vlakovém nádraží
Menu: 9:30 – 14:00
Úterý 10.12.2019
  • Pro tento den nebylo zadáno menu.
Středa 11.12.2019
  • Čočková
  • 1. 120g Šumavská pečeně, knedlík
    105 Kč
  • 2. 130g Kyjovský špaček, bramborová kaše
    105 Kč
  • 3. 120g Tatranská kotleta, rýže
    102 Kč
  • 4. 150g Smažený květák, vařený brambor, tatarka
    102 Kč
  • 5. 200g Špagety s pikantní směsí
    102 Kč
Čtvrtek 12.12.2019
  • Vývar s nudlemi
  • 1. 120g Maďarský guláš, knedlík
    105 Kč
  • 2. 120g Hovězí líčka na pepři, rýže
    108 Kč
  • 3. 120g Vepřový flamendr, opečené brambory
    102 Kč
  • 4. 120g Debrecínská pečeně, těstoviny
    102 Kč
  • 5. 200g Francouzské brambory, okurkový salát
    102 Kč
Pátek 13.12.2019
  • Francouzská
  • 1. 150g Pečené koleno, zelí, knedlík
    105 Kč
  • 2. 150g Vepřový vrabec, špenát, bramb. knedlík
    102 Kč
  • 3. 130g Hodonínský řízek, bramborový salát
    105 Kč
  • 4. 120g Uzené maso, hrachová kaše, chléb
    102 Kč
  • 5. 120g Fořtova zvěřina, rýže
    110 Kč
Sobota 14.12.2019
  • Pro tento den nebylo zadáno menu.
Neděle 15.12.2019
  • Pro tento den nebylo zadáno menu.
Pondělí 16.12.2019
  • Pro tento den nebylo zadáno menu.

Nahlásit nepřesné údaje

Váši informaci ověříme a budeme Vás kontaktovat, pokud nám napíšete svůj e-mail

Nahlásit

text