Nejbližší restaurace

Vzdálenost od Restaurace na vlakovém nádraží

Restaurace na vlakovém nádraží

Dnes: 7:00 –14:00
  • Pondělí: 7:00 – 15:00
  • Úterý: 7:00 – 15:00
  • Středa: 7:00 – 15:00
  • Čtvrtek: 7:00 – 15:00
  • Pátek: 7:00 – 15:00
  • Sobota: 7:00 –14:00
  • Neděle: 7:00 – 14:00
  • Restaurace na vlakovém nádraží
Menu: 9:30 – 14:00
Sobota 11.7.2020
  • Pro tento den nebylo zadáno menu.
Neděle 12.7.2020
  • Pro tento den nebylo zadáno menu.
Pondělí 13.7.2020
  • Vývar s masovou rýží
  • 1. 120g Šťavnatá vepřová pečeně, knedlík
    115 Kč
  • 2. 120g Americká kotleta, bramborová kaše
    115 Kč
  • 3. 150g Srdce na slanině, knedlík
    112 Kč
  • 4. 120g Kuřecí,, Marshal", rýže
    115 Kč
  • 5. 200g Špagety,, Bolognese"
    115 Kč
Úterý 14.7.2020
  • Čočková s nočky
  • 1. 150g Pečené maso, brusinková omáčka, knedlík
    115 Kč
  • 2. 120g Medvědí tlapky, rýže
    115 Kč
  • 3. 150g Jižanská kuřecí rolka, šťouchané brambory
    115 Kč
  • 4. 150g Smažený jazyk, bramborový salát
    115 Kč
  • 5. 150g Ledvinky po uhersku, knedlík
    112 Kč
Středa 15.7.2020
  • Vývar s nudlemi a masem
  • 1. 120g Krkonošský guláš, knedlík
    115 Kč
  • 2. 130g Vepřenky s cibulí, brambory, okurek
    112 Kč
  • 3. 120g Loupežníkova roštěná, rýže
    120 Kč
  • 4. 150g Vepřové ražniči, brambory
    115 Kč
  • 5. 120g Kuřecí nudličky na paprice, těstoviny
    115 Kč
Čtvrtek 16.7.2020
  • Kapustová
  • 1. 120g Sikulská vepřová pečeně, knedlík
    115 Kč
  • 2. 120g Krůtí roláda, bramborová kaše
    120 Kč
  • 3. 120g Farářův řízek, brambory
    120 Kč
  • 4. 200g Italské rizoto s kuřecím masem
    112 Kč
  • 5. 150g Pečená krkovička, houbové ragů, bramboráčky
    115 Kč
Pátek 17.7.2020
  • Kulajda
  • 1. 200g Pečená žebra, zelí, knedlík
    115 Kč
  • 2. 120g Fořtova zvěřina, myslivecké brambory
    120 Kč
  • 3. 130g Holštynský řízek, bramborový salát
    120 Kč
  • 4. 120g Plovdivské maso, knedlík
    115 Kč
  • 5. 200g Šumajstr, okurek
    112 Kč

Nahlásit nepřesné údaje

Váši informaci ověříme a budeme Vás kontaktovat, pokud nám napíšete svůj e-mail

Nahlásit

text