Nejbližší restaurace

Vzdálenost od Restaurace na vlakovém nádraží

Restaurace na vlakovém nádraží

Dnes: 7:00 – 15:00
  • Pondělí: 7:00 – 15:00
  • Úterý: 7:00 – 15:00
  • Středa: 7:00 – 15:00
  • Čtvrtek: 7:00 – 15:00
  • Pátek: 7:00 – 15:00
  • Sobota: 7:00 –14:00
  • Neděle: 7:00 – 14:00
  • Restaurace na vlakovém nádraží
Menu: 9:30 – 14:00
Úterý 16.7.2019
  • Čočková
  • 1. 120g Pivovarský guláš,knedlík
    102 Kč
  • 2. 120g Holandský řízek, bramborový salát
    98 Kč
  • 3. 150g Opilá drůbeží játra ve vaječné omeletě, brambory
    102 Kč
  • 4. 120g Kuřecí medailonky cikánského barona, rýže
    98 Kč
  • 5. 200g Špagety s pikantní směsí
    98 Kč
Středa 17.7.2019
  • Vývar s játrovou rýží
  • 1. 120g Šumavská pečeně, knedlík
    105 Kč
  • 2. 130g Mlynářský závitek, brambory
    98 Kč
  • 3. 120g Pagáčova kotleta, rýže
    98 Kč
  • 4. 200g Srbské rizoto, okurek
    98 Kč
  • 5. 120g Vepřové maso po makedonsku, opečené brambory
    98 Kč
Čtvrtek 18.7.2019
  • Kmínová s vejcem
  • 1. 150g Sekaná pečeně, rajčatová omáčka, knedlík
    98 Kč
  • 2. 150g Rychtářův špíz, bramborová kaše
    98 Kč
  • 3. 120g Čínská kuřecí pánev, rýže
    98 Kč
  • 4. 150g Strakonický točenec, šťouchané brambory
    102 Kč
  • 5. 200g Zapečené těstoviny s uzeninou, okurkový salát
    98 Kč
Pátek 19.7.2019
  • Valašská kyselica
  • 1. 200g Jitrnicový prejt, zelí, knedlík
    98 Kč
  • 2. 120g Krkonošský řízek, bramborový salát
    102 Kč
  • 3. 120g Staromoravská směs, bramboráčky
    102 Kč
  • 4. 120g Kuřecí nudličky,,Atlantic", rýže
    98 Kč
  • 5. 200g Halušky s brynzou
    98 Kč
Sobota 20.7.2019
  • Pro tento den nebylo zadáno menu.
Neděle 21.7.2019
  • Pro tento den nebylo zadáno menu.
Pondělí 22.7.2019
  • Pro tento den nebylo zadáno menu.

Nahlásit nepřesné údaje

Váši informaci ověříme a budeme Vás kontaktovat, pokud nám napíšete svůj e-mail

Nahlásit

text