Nejbližší restaurace

Vzdálenost od Restaurace na vlakovém nádraží

Restaurace na vlakovém nádraží Hodonín

Restaurace na vlakovém nádraží
Restaurace na vlakovém nádraží Restaurace na vlakovém nádraží Restaurace na vlakovém nádraží

Adresa:

Wilsonova 1

69501 Hodonín

Telefon: +420518353213

Mobil: +420518353213

Nahlásit neaktuální údaje
Provozní doba:
PO:
7:00 – 15:00
ÚT:
7:00 – 15:00
ST:
7:00 – 15:00
ČT:
7:00 – 15:00
PÁ:
7:00 – 15:00
SO:
7:00 –14:00
dnes
NE:
7:00 – 14:00
Menu: 9:30 – 14:00
Sobota 25.5.2019
Pro tento den nebylo zadáno menu.
Neděle 26.5.2019
Pro tento den nebylo zadáno menu.
Pondělí 27.5.2019
Vývar s kapáním
1.
120g Hamburská kýta, knedlík
98 Kč
2.
130g Pštrosí vejce, bramborová kaše
98 Kč
3.
220g Kuře na paprice, těstoviny
98 Kč
4.
120g Vepřový flamendr, rýže
98 Kč
5.
350g Pečená kachna, zelí,knedlík
110 Kč
Úterý 28.5.2019
Houbová
1.
120g Srnčí guláš, knedlík
105 Kč
2.
120g Kuřecí kapsa,,Paní Šenkýřky", rýže
98 Kč
3.
120g Jižanská kuřecí rolka, šťouchané brambory
98 Kč
4.
150g Smažené žampiony, brambory, okurek
98 Kč
5.
200g Lasagne
98 Kč
Středa 29.5.2019
Vývar se smaženým hráškem
1.
120g Uzené maso, křenová omáčka, knedlík
98 Kč
2.
150g Soptikův meč, opečené brambory
98 Kč
3.
150g Smažený květák, brambory, tatarská omáčka
98 Kč
4.
120g Kuřecí pánev,,Avaréz", rýže
98 Kč
5.
130g Záhorácký závitek, brambory
98 Kč
Čtvrtek 30.5.2019
Bramborová
1.
120g Hovězí maso,rajčatová omáčka, knedlík
102 Kč
2.
150g Ledvinky na cibulce, rýže
98 Kč
3.
150g Petřinská jehla, brambory
98 Kč
4.
150g Vepřová roláda, rýže
98 Kč
5.
120g Vepřový tokáň, těstoviny
98 Kč
Pátek 31.5.2019
Valašská kyselica
1.
120g Pečené maso, brusinková omáčka,knedlík
98 Kč
2.
150g Vepřový vrabec, špenát, bramborový knedlík
98 Kč
3.
130g Smažená neapolská kapsa, bramborový salát
102 Kč
4.
200g Pytlácká směs v bramboráku
98 Kč
5.
200g Bramborový guláš, chléb
98 Kč