Akce ve městě + přidat bezplatně akci

Penzion Na kraji lesa

Dnes: 16:00 – 21:00
  • Pondělí: 16:00 – 21:00
  • Úterý: 11:00 – 21:00
  • Středa: 11:00 – 21:00
  • Čtvrtek: 11:00 – 21:00
  • Pátek: 11:00 – 22:00
  • Sobota: 12:00 – 22:00
  • Neděle: 12:00 – 20:00
  • Penzion Na kraji lesa
  • přidáno: 03.10.2023
    Druh úvazku: HPP i DPP Nástup: Ihned
    Kontaktní osoba: Patrik Messiereur telefon
    Popis pozice:
    • Hledáme profesionálního a přátelského číšníka/servírku, který/á by se rád/a připojil/a k našemu týmu v restauraci "Na kraji lesa". Pokud máte vášeň pro pohostinství a chcete pracovat v krásném prostředí, máme pro vás skvělou příležitost!
    Nabízíme:
    • Stabilní zaměstnání v etablované restauraci s rodinnou atmosférou
    • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
    • Zaměstnanecké benefity a slevy v naší restauraci a penzionu
    • Pravidelné školení a workshopy v oblasti pohostinství
    Požadujeme:
    • Zkušenosti v oblasti obsluhy (výhodou)
    • Vstřícný a přátelský přístup k hostům
    • Komunikativnost a schopnost pracovat v týmu
    • Zájem o gastronomii a ochotu se učit novým věcem
    • Zodpovědnost a profesionalita v práci
    Náplň práce:
    • Vstřícné a profesionální přivítání hostů
    • Obsluha hostů a zajištění kvalitního servisu
    • Odborné poradenství ohledně nabídky pokrmů a nápojů
    • Zajištění pohodlného a příjemného prostředí pro hosty
    • Práce v týmu a spolupráce s kuchaři a kolegy