Akce ve městě + přidat bezplatně akci

Pizza Coloseum Karolina

Dnes: 10:30 – 23:00
  • Pondělí: 10:30 – 23:00
  • Úterý: 10:30 – 23:00
  • Středa: 10:30 – 23:00
  • Čtvrtek: 10:30 – 23:00
  • Pátek: 10:30 – 23:00
  • Sobota: 10:30 – 23:00
  • Neděle: 10:30 – 23:00
  • Pizza Coloseum Karolina
  • přidáno: 27.03.2024
    Druh úvazku: plný Nástup: ihned
    Kontaktní osoba: Leonard Gekas telefon
    Popis pozice:
    • JSME NA LOVU TALENTOVANÝCH ČÍŠNÍKŮ A SERVÍREK! Rádi bychom přivítali do našeho týmu restaurací Pizza Coloseum a Viktorka - Plzeňská tankovna osobu, která s láskou a nadšením vnese do našich restaurací svou jedinečnou energii a radost z práce.
    • Klademe důraz na kvalitu každého detailu, avšak nikdy nezapomínáme na potěšení z práce. Věříme, že spokojený tým je základem úspěchu, a proto si velmi vážíme úsilí každého našeho zaměstnance. Snahu našich kolegů umíme nadstandardně ocenit i odměnit.
    • S námi se budete podílet na tvorbě atmosféry plné radosti a chuti. Těšíme se na váš talent, který srdečně přivítáme do našeho týmu!
    Nabízíme:
    • Vždy včasná výplata
    • Stabilní pracovní prostředí s výjimečným kolektivem
    • Práce na HPP, DPP, ŽL s možností smlouvy na dobu neurčitou po zapracování
    • Velmi dobré platové ohodnocení
    • Individuální přístup k vašim potřebám
    • Částečně hrazená MultiSport karta
    Požadujeme:
    • Praxe v oboru
    • Schopnost a radost z práce v týmu
    • Pozitivní a přátelský přístup ke kolegům
    • Projev profesionality
    • Časová flexibilita
    • Schopnost pracovat samostatně s péčí a zodpovědností
    • Svědomitý přístup k práci s důrazem na detaily
    • Schopnost udržet klidnou hlavu
    Kontaktní osoba: Petr Leščák telefon
    • Podílejte se na tvorbě chutí v Pizza Coloseum. Hledáme chybějící ingredienci do našeho týmu na pozici PIZZAŘ/KA.
    • Dbáme na kvalitu, ale nezapomínáme na radost z práce. Vážíme si úsilí našich zaměstnanců a umíme je za snahu ocenit i odměnit. Hledáme někoho, kdo u nás lásku k vaření z čerstvých surovin promítne do té nejchutnější pizzy.
    • Možná jste naší chybějící ingrediencí právě VY! Zašlete nám prostřednictvím formuláře váš životopis.
    • Těšíme se na pizzařský talent, který srdečně přivítáme do našeho týmu a stane se tak součástí naší La Famiglia!
    Nabízíme:
    • Vždy včasná výplata, možnost záloh
    Požadujeme:
    • Svědomitý přístup k práci s důrazem na detaily a kvalitu