Akce ve městě + přidat bezplatně akci

Hotel Olberg

Dnes: 10:30 – 22:00
  • Pondělí: 10:30 – 22:00
  • Úterý: 10:30 – 22:00
  • Středa: 10:30 – 22:00
  • Čtvrtek: 10:30 – 22:00
  • Pátek: 10:30 – 23:00
  • Sobota: 11:00 – 23:00
  • Neděle: 11:00 – 21:00
  • Hotel Olberg
  • přidáno: 07.02.2024
    Druh úvazku: HPP Nástup: Ihned / dle dohody
    Kontaktní osoba: Hotel Olberg telefon
    Popis pozice:
    • Hotel Olberg v Moravském krasu přijme do svého týmu schopného Manažera / Provozního hotelu, který svou prací dokáže udržet chod rodinného hotelu a kvalitu služeb na maximální profesionální úrovni.
    Nabízíme:
    • Stabilní mzdové a pracovní podmínky, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké stravování, výkonová odměna, mobil, další profesní vzdělávání.
    Požadujeme:
    • Min. úplné SŠ vzdělání, řidičský průkaz sk. B, aktivní znalost AJ nebo NJ, komunikativnost, vstřícné chování a vystupování, předpoklady pro týmovou práci, organizační schopnosti na profesionální úrovni, vedení lidí.
    Náplň práce:
    • Zabezpečený a ziskový provoz hotelu, efektivně využitý personál, kvalitu provozu, správu a péči o majetek, organizaci akcí a různých eventů, dodavatelsko-odběratelský řetězec, manažerské reporty, dokumentace pro účetní.