Akce ve městě + přidat bezplatně akci

Pivnice Na Štokách - Návštěvnické centrum Bernard

Dnes: 11:00 – 24:00
  • Pondělí: 11:00 – 21:00
  • Úterý: 11:00 – 23:00
  • Středa: 11:00 – 23:00
  • Čtvrtek: 11:00 – 23:00
  • Pátek: 11:00 – 24:00
  • Sobota: 11:00 – 24:00
  • Neděle: 11:00 – 21:00
  • Pivnice Na Štokách - Návštěvnické centrum Bernard
  • přidáno: 10.04.2024
    Druh úvazku: HPP Nástup: Ihned / dle dohody
    Kontaktní osoba: Pivnice Na Štokách - Návštěvnické centrum Bernard telefon
    Popis pozice:
    • Přijmeme do našeho týmu Pivnice Na Štokách posilu na pozici ČÍŠNÍK/SERVÍRKA.😉
    • ▪️ Jsi akční a rád se usmíváš?✔️
    • ▪️ Těší tě výzvy a možnost se realizovat?✔️
    • ▪️ Baví tě práce v gastronomii?✔️
    • Pak hledáme právě tebe!
  • přidáno: 20.03.2024
    Druh úvazku: HPP Nástup: dohodou
    Kontaktní osoba: Zuzana Bernardová telefon
    • Poznáme Váš talent a vztah k řemeslu, dokážeme je ocenit a nechat naplno rozeznít. Dáme Vám k tomu prostor v naší stylové Pivnici Na Štokách, která je součástí nově otevřeného návštěvnického centra pivovaru v Humpolci.
    Nabízíme:
    • Pověst Rodinného pivovaru Bernard jako dobrého zaměstnavatele není náhodná. Jsme stabilní rodinná firma, která svým zaměstnancům kromě odpovídajícího mzdového ohodnocení nabízí dlouhou řadu benefitů a výhod. Ano, patří k nim i pivo za symbolickou cenu... Aby nám neujel vlak, průběžně se školíme, sledujeme trendy a pracujeme s moderními technologiemi. Na prvním místě však máme dobré mezilidské vztahy. Jsme si jisti, že jsou základem spokojenosti našich zákazníků i zaměstnanců.
    Požadujeme:
    • Pokud by tohle mohla být práce podle vašeho gusta, nebo byste rádi dostali další informace, ozvěte se nám, nejlépe i s životopisem na e-mail: hr@bernard.cz.
    Náplň práce:
    • Pro práci kuchaře či kuchařky v našem návštěvnickém centru je vhodné být vyučen, nebo mít v tomto oboru zkušenost. Hledáme člověka s přirozeným zájem o gastronomii, se smyslem pro týmovou práci, ke které patří i samostatnost, zručnost a spolehlivost. A když je „plný dům“, mělo by to našemu budoucímu kolegovi nebo kolegyni dělat radost. Čtete-li tento text na počítači, nepochybně s ním umíte i zacházet, což se Vám u nás také může hodit. A jestli cítíte, že jste pozitivně životně naladění, jste náš člověk.