Akce ve městě + přidat bezplatně akci


Pro majitele restaurací

Přidejte se k nám
 • Webové stránky
  Automaticky Vaše denní menu importujeme na Vaše webové stránky.
 • E-mail
  Automaticky Vaše denní menu rozešleme na e-maily Vašich zákazníků.
 • Tisk
  Automaticky Vaše denní menu vyexportujeme k tisku.
 • Facebook
  Automaticky Vaše denní menu importujeme na Váš facebookový profil.
 • Objednat jídlo
  Umožněte zákazníkům pohodlné objednání jídla z Vaší nabídky.
 • Práce
  Publikujte nabídku s volnou pracovní pozicí na platformě menicka.cz.
 • Automatický import
  Automaticky Vaše denní menu importujeme z XML feedu.
 • Fotky jídel
  Možnost vkládání fotek jídel k obědové nabídce.
 • Gastronomické akce
  Podpora Vašich gastronomických akcí přímo ve městě.
 • Monitoring cen
  Mějte exaktní přehled o tom, jaký je vývoj průměrných cen obědové nabídky.
 • Seznam.cz
  Automaticky Vaše denní menu importujeme na Seznam.cz
 • Firmy.cz
  Automaticky Vaše denní menu importujeme na Firmy.cz
Facebook zeď
„Nevyužíváte svůj facebookový profil naplno, nebo využíváte, avšak jste nuceni zbytečně duplikovat svoji polední nabídku? Máme pro Vás efektivní řešení. Automaticky Vaše polední menu importujeme na Váš facebookový profil, přímo na zeď.“
Ukázka zobrazení:
Webové stránky
„Nevyužíváte své webové stránky naplno, nebo využíváte, avšak jste nuceni zbytečně duplikovat svoji polední nabídku? Máme pro Vás efektivní řešení. Automaticky Vaše polední menu importujeme na Váš web. Obsah lze jednoduše přizpůsobit, dle Vašich potřeb tak, aby vše korespondovalo s Vašimi webovými stránkami.“
Facebook záložky
„V případě, že máte na facebooku více, jak 2 000 like, můžete si jednoduše aktivovat novou záložku: polední menu. Stejně jako máte například záložku: (informace, fotky, události, atp.). Pokud máte polední menu vloženo na menicka.cz, tak se Vám automaticky a komfortně propíše do této nově vzniklé záložky.“
E-mail
„V případě, že máte na facebooku více, jak 2 000 like, můžete si jednoduše aktivovat novou záložku: polední menu. Stejně jako máte například záložku: (informace, fotky, události, atp.). Pokud máte polední menu vloženo na menicka.cz, tak se Vám automaticky a komfortně propíše do této nově vzniklé záložky.“
Ukázka zobrazení:
Tisk
Tisknete Vaše polední menu, ať už k jakémukoliv účelu? Pokud máte polední menu vloženo v systému menicka.cz, jedním kliknutím můžete tisknout – aktuální den, eventuálně celý týden v různých formátech. Šetřete svůj čas a využijte jednoduchou funkci tisku obědové nabídky.
Ukázka zobrazení:
Objednat jídlo
Umožňujete svým zákazníkům vyzvednutí jídla s sebou? Případně zabezpečujete rozvoz? Pro tyto případy máme vyvinutý modul – objednat jídlo online. Jedná se o efektivní nástroj pro správu objednávek. Automaticky dochází ke zrcadlení, jak polední nabídky, tak jídelního lístku z meníčka.cz. Využijte trafficu platformy menicka.cz naplno.
Ukázka zobrazení:
Práce
Pokud potřebujete reagovat na nepříznivou situaci na trhu práce, rozšiřujete svůj dream team o dalšího člena, doporučujeme publikovat nabídku s volnou pracovní pozicí na platformě menicka.cz. Díky focusu na gastronomii, míře trafficu se jedná o bezpodmínečně správnou volbu pro šíření informací tohoto druhu.
Ukázka zobrazení:
Automatický import
V případě, že máte k dispozici programátora, můžete si jednoduše aktivovat funkci - XML feed. Jedná se o automatický import poledního menu z Vašich webových stránek na menicka.cz. Jednoduše a komfortně, bez zbytečných starostí. Jedná se o ideální řešení rutiny, díky čemuž ušetříte mnoho svého času.
Fotky jídel
Jen textová forma prezentace Vaší obědové nabídky, případně jídelního lístku už Vám nestačí? Nyní můžete každý pokrm doplnit i o fotografii. Jedná se o interaktivní prvek, který napomáhá digitalizovat Vaše menu a zatraktivnit Vaši nabídku. Cílem je zhmotnit text a vytvořit tak komplexnější představu o Vámi připravovaných jídlech. Nechejte veřejnosti nahlídnout pod pokličku a odlište se.
Ukázka zobrazení:
Gastronomické akce
Organizujete pro Vaše hosty různé tematické gastronomické akce, jako je: Svatomartinská husa, chřest, dýně, zvěřina, medvědí česnek, grilování, hamburgery, řízky a jiné? Pokud ano, tak neváhejte využít tohoto nástroje a vykřičte do světa, co se u vás děje. Informace se zobrazí nejenom ve Vašem profilu, ale dokonce na nejprestižnějším místě, na hlavní stránce, v rámci Vašeho města. Oslovte širší spektrum zákazníků a nechte rozvinout Váš potenciál na maximum.
Ukázka zobrazení:
Monitoring cen
Mějte exaktní přehled o tom, jaký je vývoj průměrných cen obědové nabídky. Buďte konkurenceschopní. Monitorujte, srovnávejte a vyhodnocujte, jak si stojíte aktuálně vůči svým konkurentům. Jaký je průměr ve Vašem městě, případně okresu, eventuálně napříč Českou republikou.
Ukázka zobrazení:
Seznam.cz
V případě, že máte polední menu vloženo na menicka.cz, tak se Vám polední menu automaticky a komfortně propíše na seznam.cz - jedničku českého internetu. V rámci fulltextu, ve výsledcích hledání se zrelevantní Váš zápis a současně se zobrazí i Vaše aktuální polední nabídka.
Ukázka zobrazení:
Firmy.cz
V případě, že máte polední menu vloženo na menicka.cz, tak se Vám polední menu automaticky a komfortně propíše na firmy.cz, což je dceřiná společnost jedničky českého internetu – seznam.cz. V rámci Vašeho zápisu, vedeného na firmy.cz se Váš zápis zrelevantní a současně se zobrazí i Vaše aktuální polední nabídka.
Ukázka zobrazení:
Mapy.cz
Vývojáři pracují na propojení (aktuálně ve vývoji).