Nejbližší restaurace

Vzdálenost od Restaurace na vlakovém nádraží

Restaurace na vlakovém nádraží

Dnes: 8:00 –12:00
  • Pondělí: 8:00 – 14:00
  • Úterý: 8:00 – 14:00
  • Středa: 8:00 – 14:00
  • Čtvrtek: 8:00 – 14:00
  • Pátek: 8:00 – 14:00
  • Sobota: 8:00 –12:00
  • Neděle: 8:00 – 12:00
  • Restaurace na vlakovém nádraží
Menu: 10:00 – 13:30
Sobota 20.7.2024
  • Pro tento den nebylo zadáno menu.
Neděle 21.7.2024
  • Pro tento den nebylo zadáno menu.
Pondělí 22.7.2024
  • Objednávky přijímáme na tel. číslech 518353213 a 732257932, na rozvoz volejte od 8:00 do 10:00 hodin
  • Polévka k menu zdarma
  • Vývar s nudlemi
  • 1. Holandský řízek, bramborová kaše (mleté+sýr)
    150 Kč
  • 2. Plněná kuřecí kapsa, rýže (anglická+niva)
    150 Kč
  • 3. Vepřová pečeně, trnková omáčka, knedlík
    145 Kč
  • 4. Kuře na paprice, těstoviny
    145 Kč
  • 5. Výpečky z bůčku, zelí, knedlík
    150 Kč
  • 6. Smažený vepřový řízek, vařené brambory
    150 Kč
Úterý 23.7.2024
  • Hrstková
  • 1. Sekaná pečeně, bramborová kaše, okurek
    150 Kč
  • 2. Pečená krkovička, česneková omáčka, knedlík
    145 Kč
  • 3. Hovězí nudličky na pepři, rýže
    150 Kč
  • 4. Sýrový špíz, vařené brambory
    150 Kč
  • 5. Čína z kuřecího masa, americké brambory
    150 Kč
  • 6. Francouzské brambory, okurkový salát
    145 Kč
Středa 24.7.2024
  • Vývar s masovou rýží
  • 1. Uzené maso, křenová omáčka, knedlík
    145 Kč
  • 2. Vídeňská roštěná, rýže (h)
    150 Kč
  • 3. Šamorínský rožeň, bramborová kaše
    150 Kč
  • 4. Vepřový steak se šunkou a sýrem, hranolky
    150 Kč
  • 5. Smažený kuřecí řízek, vařené brambory
    150 Kč
  • 6. Halušky s brynzou
    145 Kč
Čtvrtek 25.7.2024
  • Zeleninová
  • 1. Španělský ptáček, rýže (h)
    150 Kč
  • 2. Kuřecí prsa s broskví, zapečená sýrem, hranolky
    150 Kč
  • 3. Smažené žampiony, vařené brambory
    145 Kč
  • 4. Debrecinský guláš, knedlík
    145 Kč
  • 5. Kuřecí rarášci, bramborová kaše
    150 Kč
  • 6. Zeleninové lečo, chleba
    130 Kč
Pátek 26.7.2024
  • Gulášová
  • 1. Řízečky z panenky, bramborová kaše
    180 Kč
  • 2. Půlnoční flamendr, hranolky (h)
    150 Kč
  • 3. Srdce na slanině, rýže (v)
    145 Kč
  • 4. Pivovarský guláš, knedlík (v)
    150 Kč
  • 5. Kuřecí plátek, farmářský salát
    150 Kč
  • 6. 2ks vejce, čočka na kyselo, chleba, okurek
    140 Kč

Nahlásit nepřesné údaje

Vaši informaci ověříme a budeme Vás kontaktovat, pokud nám napíšete svůj e-mail


Chráněno službou reCAPTCHA
Ochrana soukromí a Smluvní podmínky

text