Nejbližší restaurace

Vzdálenost od Zdravé žití U Tří růží

Zdravé žití U Tří růží

Dnes:
  • Pondělí: 08:00 – 18:00
  • Úterý: 08:00 – 18:00
  • Středa: 08:00 – 18:00
  • Čtvrtek: 08:00 – 18:00
  • Pátek: 08:00 – 18:00
  • Sobota:
  • Neděle:
  • přidáno: 09.05.2022
    Druh úvazku: Dohodou Nástup: Ihned
    Kontaktní osoba: Michaela Pfeifferová telefon
    Popis pozice:
    • Dopolední pomoc s přípravou pokrmů v rámci teplé i studené kuchyně menšího VEGANSKÉHO / VEGETARIÁNSKÉHO / BEZLEPKOVÉHO bistra v centru Prahy - ideálně DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE.
    • Směna: cca 6:30 - 12:00 hod., alespoň 4 dny týdně mezi Po-Pá dle domluvy, variabilní dle vzájemné potřeby.
    Nabízíme:
    • Kultivované, solidní a empatické jednání.
    • Mzda vyplácena na ruku denně po ukončení směny.
    • Férovost - v případě naší spokojenosti s výhledem na dlouhodobou spolupráci možnost zvyšování platového ohodnocení.
    Požadujeme:
    • Slušné a férové chování.
    • Profesionálnost, důkladnost a pečlivost.
    Náplň práce:
    • Denní příprava veganských burgerů, špenátových palačinek, obložených chlebů atp., pomoc s vegetariánským / veganským / bezlepkovým obědovým menu - oběd a polévka.
    • V průběhu týdne též příprava lahůdkového sortimentu - veganské / bezlepkové saláty a vegetariánské pomazánky.

Nahlásit nepřesné údaje

Vaši informaci ověříme a budeme Vás kontaktovat, pokud nám napíšete svůj e-mail

Chráněno službou reCAPTCHA Ochrana soukromí a Smluvní podmínky

text