Nejbližší restaurace

Vzdálenost od Hotel Salaš
Dnes: 10:30–21:00
  • Pondělí: 10:30–21:00
  • Úterý: 10:30–21:00
  • Středa: 10:30–21:00
  • Čtvrtek: 10:30–21:00
  • Pátek: 10:30–22:00
  • Sobota: 11:00–22:00
  • Neděle: 11:00–22:00
  • Hotel Salaš
  • přidáno: 16.05.2022
    Druh úvazku: Pracovní poměr na dobu neurčitou Nástup: 1.7.2022
    Kontaktní osoba: Miroslava Matušová telefon
    Popis pozice:
    • Práce v oboru pohostinství a gastronomie. Příprava a aranžování slavnostních tabulí a prezentace jídelní tabule. Základní a nejčastější činností je servírování a podávání jídel a nápojů.
    Nabízíme:
    • Stravování zdarma, možnost firemních bonusů-
    Požadujeme:
    • Praxi, flexibilitu, zručnost, všestrannost, svědomitý přístup k práci.
    • Ochotu učit se novým věcem.
    Náplň práce:
    • Základní obsluha hostů, prostírání stolů, servírování nápojů a jídla.Sklizení nádobí a jiné.
    • Příprava tabule na oslavy a svatební hostiny.

Nahlásit nepřesné údaje

Vaši informaci ověříme a budeme Vás kontaktovat, pokud nám napíšete svůj e-mail

Chráněno službou reCAPTCHA Ochrana soukromí a Smluvní podmínky

text