Nejbližší restaurace

Vzdálenost od Malostranská Beseda

Malostranská Beseda

Dnes: 11:00 – 23:00
  • Pondělí: 11:00 – 23:00
  • Úterý: 11:00 – 23:00
  • Středa: 11:00 – 23:00
  • Čtvrtek: 11:00 – 23:00
  • Pátek: 11:00 – 23:00
  • Sobota: 11:00 – 23:00
  • Neděle: 11:00 – 23:00
  • Malostranská Beseda
  • přidáno: 22.08.2021
    Druh úvazku: plný úvazek Nástup: ihned
    Kontaktní osoba: Petr Jerman telefon
    Popis pozice:
    • Doplňujeme tým plzeňské restaurace a hledáme třeba právě Vás.
    Nabízíme:
    • Solidní platové podmínky, jistota zaměstnání (v lockdownu nepropouštíme), dobrý kolektiv, směny krátký/dlouhý týden
    Požadujeme:
    • Komunikativní znalost AJ nebo NJ, dochvilnost, spolehlivost, přátelské a milé vystupování, praxi.

Nahlásit nepřesné údaje

Vaši informaci ověříme a budeme Vás kontaktovat, pokud nám napíšete svůj e-mail

Chráněno službou reCAPTCHA Ochrana soukromí a Smluvní podmínky

text