Akce ve městě + přidat bezplatně akci

Restaurace "V RÁJI"

Dnes: 11,00 – 23,00
  • Pondělí: 11,00 – 23,00
  • Úterý: 11,00 – 23,00
  • Středa: 11,00 – 23,00
  • Čtvrtek: 11,00 – 23,00
  • Pátek: 11,00 – 23,00
  • Sobota: 11,00 – 23,00
  • Neděle: 11,00 – 22,00
  • přidáno: 15.04.2024
    Druh úvazku: HPP, dohoda Nástup: ihned
    Kontaktní osoba: Ivana Koťátková telefon
    Popis pozice:
    • Hledáme kuchaře/ku do zavedené restaurace.
    • Specializujeme se na českou kuchyni.
    • Turnusové směny - krátký týden - st, čt a dlouhý týden po, ut, pá, so, ne.
    • vždy od 8 -21,30
    • Více informací o práci při osobním jednání
    Nabízíme:
    • i z naší strany nabízíme férové jednání,
    • osobní a lidský přístup
    • možnost uplatnění vlastních nápadů
    • jídlo zdarma
    • výplata mzdy - dle dohody s uchazečem
    Požadujeme:
    • FÉROVOST, samostatnost, spolehlivost, vhodné pracovní návyky ...
    • stručně .... hledáme člověka, který má zájem tuto práci vykonávat,
    • a bude spolehlivý - v konkrétní den a čas bude v práci.
    Náplň práce:
    • Výdej jídel, vaření hotových jídel a minutek

Nahlásit nepřesné údaje

Vaši informaci ověříme a budeme Vás kontaktovat, pokud nám napíšete svůj e-mail

Chráněno službou reCAPTCHA
Ochrana soukromí a Smluvní podmínky

text