Akce ve městě + přidat bezplatně akci

Restaurace Tomášov

Dnes: 7:30 – 17:00
  • Pondělí: 7:30 – 17:00
  • Úterý: 7:30 – 17:00
  • Středa: 7:30 – 17:00
  • Čtvrtek: 7:30 – 17:00
  • Pátek: 7:30 – 17:00
  • Sobota: 8:00 – 17:00 na reze
  • Neděle: 8:00 – 17:00 na reze
  • Restaurace Tomášov
  • přidáno: 10.04.2024
    Druh úvazku: HPP Nástup: 1.5. nebo dle domluvy
    Kontaktní osoba: Nela Vaculčíková telefon
    Popis pozice:
    • Hledáme kolegu či kolegyni na pozici kuchař/kuchařka.
    Nabízíme:
    • nástup možný od 1. 5. 2024 nebo po domluvě
    • práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
    • motivující platové ohodnocení, mzda vždy včas na účtu
    • dotované obědy, sleva na wellness, vánoční voucher a další zajímavé benefity
    • práci pod zkušeným šéfkuchařem Romanem Fiuráškem
    • klidné a tiché prostředí poblíž lesa
    Požadujeme:
    • praxe v oboru gastronomie
    • pozitivní přístup k práci
    • spolehlivost a samostatnost
    • schopnost práce v týmu
    Náplň práce:
    • příprava pokrmů v moderním prostředí hotelové restaurace
    • příprava jídel pro účely společenských/sezónních akcí (svatby, smuteční hostiny, semináře, apod.)