Akce ve městě + přidat bezplatně akci

Červený Jelen

Dnes: 11:30 – 14:30
  • Pondělí: 11:30 – 14:30
  • Úterý: 11:30 – 14:30
  • Středa: 11:30 – 14:30
  • Čtvrtek: 11:30 – 14:30
  • Pátek: 11:30 – 14:30
  • Sobota:
  • Neděle:
  • Červený Jelen
  • přidáno: 16.11.2023
    Druh úvazku: HPP Nástup: ihned
    Kontaktní osoba: Marek Fichtner telefon
    Popis pozice:
    • Červený Jelen je unikátní restaurace v pražském paláci Špork, který propojuje Hybernskou ulici s ulicí V celnici. Kromě několika pater, které každé nabízí trochu jinou gastronomii a perfektního plzeňského piva z dvanáctitankové pivní věže, se můžete těšit na výbornou kuchyni, opravdu živou a vřelou atmosféru a hlavně na skvělý tým. V Jelenovi to prostě žije!
    • Těšíme se na Vás!
    Nabízíme:
    • Odměna za směnu: 2 250 Kč
    • Průměrné měsíční spropitné: 5 000 – 8 000
    • Firemní benefity:
    • - možnost rozvoje směrem k pozici “Chef de partie”
    • - zaměstnanecká sleva (pracovní i osobní)
    • - multisport karta
    • - dovolená
    • - firemní vzdělávání + spoustu ochutnávek
    • - firemní kantýna
    Požadujeme:
    • - vášeň pro přípravu skvělých jídel z kvalitních surovin
    • - zodpovědnost za svěřenou sekci
    • - energický a týmový přístup
    • - pracovitost, zaměření na kvalitu a na pořádek v kuchyni
    • - zájem o nové trendy
    Náplň práce:
    • Hledáme energického, týmového a zkušeného kolegu či kolegyni na pozici KUCHAŘ / DEMI CHEF.
    • Nástup je možný ihned, zaškolení je samozřejmostí a těší se na Vás opravdu skvělá parta lidí!

Nahlásit nepřesné údaje

Vaši informaci ověříme a budeme Vás kontaktovat, pokud nám napíšete svůj e-mail

Chráněno službou reCAPTCHA
Ochrana soukromí a Smluvní podmínky

text